VÍTEJTE NA STRÁnKÁCH av gastro, s.r.o.

Firma Anna Vokřálová Gastro byla založena roku 1996,

za účelem zajišťování závodního stravování, restauračního stravování, doplňkového prodeje zboží a cateringových služeb.

 

✧✧

✧✧

Naše firma je schopna zabezpečit denní provozování stravovacích služeb, tj. svačinový provoz, obědy a doplňkový prodej v odpovídajícím složení a ve shodě s novými hygienickými předpisy. Převezmeme Váš stravovací provoz i se zajištěním jeho chodu. Závodní stravování může být realizováno formou objednávkovým nebo bezobjednávkovým systémem. V případě bezobjednávkového systému si může strávník vybrat
z vystavené vzorové porce.
Pro vedoucí pracovníky i obchodní návštěvy můžeme připravit zvláštní menu včetně obsluhy. Každý jídelní lístek je originál. Na jídelním lístku se neopakují jídla během 21 dní. Pouze vybrané jídla mají kratší cyklus. V průběhu roku je jídelní lístek doplňován o nová jídla.

Strávník nemusí platit v hotovosti. Nabízíme kreditní nebo debetní karty s možností kontroly dotací poskytovaných strávníkovi zaměstnavatelem. Akceptujeme i poukázky Ticket restaurant, Sodexho pasilustraces a Ticket Dejonour. Dodávky jídel jsou řešeny v přepravních nádobách - termoportech s možností zajištění naší dopravy. V případě jednotlivých strávníků je řešena přeprava v jednoporcových nádobách např. ešusy.
Závodní stravování realizované naší firmou je kvalitní, chutné a splňuje veškeré hygienické normy. Nabídka obsahuje předkrmy, polévky, hlavní jídla, jídla racionální výživy, zeleninové a ovocné saláty, dezerty, nápoje, kusové ovoce a pečivo. Celková nabídka může být rozšířena minutková nebo výběrová jídla a o salátový bufet..

Zajišťujeme komplexní stravovací služby na středních
a vysokých školách. Převezmeme stravovací provoz i se zajištěním jeho chodu. Stravovací služby odpovídají věku strávníků a požadavkům na pestrou a vyváženou stravu. Používáme čerstvé a prověřené suroviny
od tuzemských dodavatelů. Školní stravování realizované naší firmou je kvalitní, chutné a splňuje veškeré hygienické normy.

Školní stravování pokrývá nabídku snídaní, svačin, obědů, večeří a zabezpečení provozu doplňkového prodeje. Sortiment nabídky obvykle zahrnuje polévky, hlavní jídla, jídla racionální výživy, zeleninové a ovocné saláty, dezerty, nápoje, kusové ovoce a pečivo. Školní stravování může být realizováno formou objednávkovým, nebo bezobjednávkovým systémem. Nabízíme řešení placení elektronickým evidenčním systémem s možností kreditní nebo debetní karty .

Zveme Vás do restaurace s příjemně laděným domácím interiérem

s dekorací La Provence.

✧✧

V přízemí restauracese nachází 50 míst k sezení.

Zde můžete sledovat kuchaře při přípravě jídel a převážně grilování vyzrálého hovězího masa z USA, AUSTRÁLIE, a IRSKA.

V 1. patře restaurace se nachází 80 míst k sezení. Zde pro Vás rádi zajistíme společenské akce malého i velkého rozsahu
od soukromých akcí, narozenin, promocí až po firemní večírky, firemní semináře, rauty a svatby na míru.
Máme k dispozici i data projektor spolu s promítacím plátnem nebo profi aparaturu pro ozvučení společenské akce.

Nabízíme pestrý a výtečný výběr pokrmů. Při přípravě pokrmů používáme výhradně čerstvé bylinky. Naší specialitou je široká nabídka hovězích steaků, vepřového masa z plemene Duroc nebo kachní prsa Barberie, které si naši hosté mohou sami připravit na horkých kamenech.

K dobrému jídlu nabízíme pečlivě ošetřené točené pivo Pilsner Urquell a Radegast, zemská a přívlastková vína z vinařství KRIST z Milotic u Kyjeva, sortiment alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů.

 Nabízíme originál Kredencové likéry a medoviny, vyráběné pro naší restauraci. V nabídce najdete likér Višňovku, Višňovku Chilli, Hruškovku, Medovinu klasik, Medovinu s příchutí višní a Medovinu s příchutí mandlí.
Naše restaurace je 100% bezbariérová a nekuřácká. WI-FI pro všechny je samozřejmostí. Přes léto nabízíme příjemné posezení na zahrádce.

Restauraci najdete také na Facebooku, kde Vám přinášíme čerstvé informace, novinky a akce o kterých Vás chceme informovat.

✧✧